|  | 

Aikido Inowrocław

Copa Mundial – klasyka wraca do łask

Copa Mundial – klasyka wraca do łask
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Copa Mundial – klasyka wraca do łask

Buty się zmieniają, zawodnicy kończą kariery, a korki Adidas Copa Mundial nie kończą swojego żywotu. Nic dziwnego. Mamy przyjemność opisywać model, który przyciąga ponadprzeciętną wytrzymałością, kangurzą skórą najwyższej jakości i rewelacyjnej przyczepności. Może trudno w to uwierzyć, ale ten model funkcjonuje na rynku już ponad… 30 lat i nie zamierza schodzić ze sceny. Wciąż jest niepokonany, a moda na klasyczny design powoli wraca na boiska piłkarskie.

Statystyki są bezlitosne. Copa Mondial są najlepiej sprzedającym się butami w historii. Tej marce zaufali tacy zawodnicy jak: Platini, Beckenbauer czy Zico. Same światowe sławy, które królowały na najlepszych stadionach świata, ośmieszając swoich przeciwników. A reprezentowali różne pozycje na boisku, więc nie słuchajcie opinii sceptyków, którzy wrzucają ten model do jednego worka z innymi topornymi butami, które na stopach mogą mieć tylko obrońcy. Jeśli szukacie obuwia, które wytrzyma wiele sezonów w nienaruszalnym stanie – nie mogliście trafić lepiej.

Nie bez powodu, Adidas nie zamierza wycofywać tego modelu ze sprzedaży. Produkcja ma się całkiem dobrze, a kolejne pochlebne opinie tylko potwierdzają naszą tezę. Ci, którzy zdecydowali się powrócić do tych butów, nie mogą narzekać.

Nie muszą wprawiać w osłupienie ze względu na nowoczesny design, nie muszą być lekkie jak pióro, nie muszą przyciągać wzroku kibiców. Bronią się jakością. Idealny model dla miłośników prostoty i komfortu. Na uznanie zasłużyło solidne obszycie i wykończenie. Zostały również solidnie wzmocnione przy pięcie i nosku.

Wygodę zapewnia specjalnie wyprofilowana wkładka, która zapewnia dopasowanie do stopy. To nie wszystko! Buty Adidas Copa Mundial – inaczej niż większość modeli – wyposażone są w podeszwę z okrągłymi korkami, dzięki czemu jesteśmy bardziej zwrotni i nie mamy problemów z przyczepnością. Do wykonania podeszwy użyto dwóch warstw poliuretanu, o dwóch różnych gęstościach. Co zasługuje na podziw, buty szyte są ręcznie, więc tym samym zyskują na solidności.

Ciekawe wpisy:

copa-mundial-klasyka-wraca-do-lask

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Klub karate Inowrocław

    Klub karate Inowrocław

    Dlaczego warto ćwiczyć karate? Wiele osób szuka sportu idealnego dla siebie, który zainteresuje i da korzyści w szybkim czasie. Zaczynamy biegać albo jeździć na rowerze, możemy też iść na siłownię oraz na basen. Te sporty mogą jednak w pewnym momencie wydać nam się nudne i monotonne. Dlatego warto zwrócić uwagę na spoty walki, które oprócz

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.