|  | 

Kyokushin Inowrocław

Dobra zabawa

Dobra zabawa
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Piłkochwyty (1)Wiele osób nie wie jak spędzić wolny czas ze znajomymi. Siedzenie w knajpie i rozmawianie ze sobą jest bardzo przyjemne, jednak po kilku razach pod rząd może stać się nudne. Nie ma sensu wypróbowywać wielu gier towarzyskich, ponieważ zawsze kończy się tak samo i prędzej czy później gra jest porzucana. Dobrym rozwiązaniem będzie wypad na kręgle. To bardzo przyjemna i prosta gra. Zasady zna prawie każdy, często bowiem motyw kręgli wykorzystywany jest w filmach. Trzeba rzucić kulą tak, by tocząc się po torze strąciła jak największą ilość poustawianych obok siebie kręgli. Dobra zabawa jest gwarantowana, a zawsze może być połączona z prostym spotkaniem w gronie przyjaciół, gdyż tor wynajmuje się najczęściej na godziny. Dlatego gra może być przerywana rozmowami. Oprócz dużej ilości emocji, jest też dużo zabawy. Co prawda jest rywalizacja, gdyż chodzi o zdobycie jak największej liczby punktów, to zwykle brane jest to z przymróżeniem oka i nawet ostatnia osoba na liście nie czuje się poszkodowana.

Ciekawe wpisy:

dobra-zabawa

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Sztuki walki Inowrocław

    Sztuki walki Inowrocław

    Rozwój sportu wśród dzieci Dzieci coraz chętniej uczęszczają na dodatkowe zajęcia sportowe. Najbardziej popularna są: piłka nożna, sztuki walki i zajęcia na basenie. Oferta pozaszkolnych zajęć sportowych jest bardzo bogata. Przy odrobinie chęci, każdy znajdzie aktywność odpowiednią dla swoich zainteresowań. Chłopcy masowo uczęszczają na treningi piłki nożnej. Nowe szkółki piłkarskie powstają w każdej większej miejscowości.

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.