|  | 

Sokolnia Inowrocław

Inowrocław karate

Inowrocław karate
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Początek treningów

Jak znaleźć aktywność fizyczną odpowiednią dla siebie?
Mnie takie poszukiwania zajęły bardzo dużo czasu. Nie mogłem się zdecydować czy chcę pływać, czy biegać, czy robić jeszcze coś innego. Tak naprawdę interesowało mnie wszystko. Klub karate Inowrocław, był jednym z wielu miejsc do których trafiłem. Od razu mi się tam spodobało. Sala była duża i dobrze wyposażona. Na matach ćwiczyli chłopcy w moim wieku. Trener podszedł do mnie i opowiedział o zasadach obowiązujących na treningach karate. Trochę mnie przestraszyły te wszystkie ukłony i okrzyki. Bałem się, że nie będę mógł się do tego przyzwyczaić. Obiecałem sobie, że będę przychodził przez miesiąc, a później podejmę decyzję o ewentualnej dalszej kontynuacji. I tak zrobiłem. Przez miesiąc z całkowitym zaangażowaniem i oddaniem uczestniczyłem we wszystkich treningach. Trochę bolały mnie nogi i ręce, ale byłem zawzięty i trenowałem do końca. To był dobry wybór. Karate stało się moją pasją i teraz sam jestem trenerem. Zachęcam dzieciaki do aktywności fizycznej.

Ciekawe wpisy:

inowroclaw-karate

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.

  • Iks karate Inowrocław

    Iks karate Inowrocław

    Sporty walki dla kobiet Zajęcia sportowe dla kobiet nie muszą skupiać się jedynie na fitnessie oraz siłowni. Mamy do wyboru naprawdę wiele ciekawych sportów, których do tej pory mogłyśmy nie brać w ogóle pod uwagę. Mało jest dziewczyn, które interesują się sportami walki. Nie zdajemy sobie sprawy, ile korzyści może przynieść nam trenowanie karate w