|  | 

Sokół zen

Jakie mamy szanse na Euro 2012?

Jakie mamy szanse na Euro 2012?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W piątek 2 grudnia obyło się losowanie grup na zbliżające się Euro 2012. Polska reprezentacja okazała się nie małym szczęściarzem, gdyż trafiła do najsłabszej grupy, a tym samym zwiększyła swoje szanse na awans do ćwierćfinału tych Mistrzostw, organizowanych wspólnie przez Polskę i Ukrainę.
Grupa marzeń

W pierwszym meczu Mistrzostw Europy w piłce nożnej polska drużyna zmierzy się z Grecją. Kolejni nasi rywale to Rosja i Czechy. Zakłady bukmacherskie zgodnie podkreślają, że jest to grupa z najsłabszymi ekipami, gdzie choć nie jesteśmy faworytami, to szanse na przejście do kolejnego etapu rozgrywek są w zasięgu możliwości Polaków. Franciszkowi Smudzie nie zostało już wiele czasu na przygotowanie swoich piłkarzy do tej niezwykle oczekiwanej imprezy piłkarskiej. A jak pokazały ostanie mecze, nasza reprezentacja ma nad czym pracować.

Grupa śmierci

Polakom udało się uniknąć najbardziej niebezpiecznych zespołów i w swojej grupie nie znalazły się europejskie potęgi piłki nożnej. Bukmacherzy obstawiają, że najtrudniejszą grupą, tzw. grupą śmierci jest grupa B. Znaleźli się w niej Holendrzy i Niemcy, którzy są typowani przez zakłady bukmacherskie Bwin, jako pretendenci do tytułu Mistrza Europy, a także Portugalczycy i Duńczycy.
Kto wygra Euro 2012?

Zakłady bukmacherskie bwin niezmiennie dają największe szanse na wygraną Hiszpanom. Najmniejsze szanse według nich ma Dania i Irlandia. Polska reprezentacja choć nie jest ostatnia, to plasuje się na szarym końcu, a jej szanse wynoszą 1:51. Czy to typowanie się potwierdzi zobaczymy w czerwcu 2012 roku, kiedy to na uroczyste otwarcie Mistrzostw (8.06) zagramy z Grecją. Miejmy nadzieję, że nowy stadion i tłumy wiernych kibiców poniosą naszych graczy daleko, tak abyśmy byli z nich dumni.

Ciekawe wpisy:

jakie-mamy-szanse-na-euro-2012

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Sokolnia Inowrocław – karate, kyokushin, sztuki walki

    Sokolnia Inowrocław – karate, kyokushin, sztuki walki

    Wymagania egzaminacyjne WYMAGANIA EGZAMINACYJNE NA STOPNIE KYU Do egzaminu na stopnie szkoleniowe senior oraz junior dopuszczone mogą być wszystkie osoby, które uczestniczyąy systematycznie w zajęciach kyokushin-kan karate minimum przez okres 3 miesięcy oraz speąniają wszystkie wymogi szkoleniowe jak i organizacyjne oraz są w dobrym stanie zdrowia. System stopni i oznaczeń junior czyli do 16 lat

  • Liga Mistrzów: Ajax pogrążony

    Liga Mistrzów: Ajax pogrążony

    Tak wysoka wygrana musiała zaskoczyć samego Jose Mourinho, bowiem wystawiając rezerwowy skład na mecz z Ajaxem Amsterdam chyba nie przypuszczał, że Los Blancos zakończą spotkanie wynikiem 3:0. Trener Mourinho chciał w meczu przeciwko Ajaxowi dać szansę na sprawdzenie się w grze zawodnikom, którzy nie mają zbyt wielu okazji na grę przeciwko innym zespołom. Podopieczni go