|  | 

Paintball Inowrocław

Łucznictwo

Łucznictwo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

sport (8)Łucznictwo sportowe nie zajmuje pierwszych stron w prasie i telewizji. Działacze i zawodnicy w łucznictwie niestety nie mogą oczekiwać wielkich funduszy na cele związane z autopromocją, wyposażeniem i zgrupowaniami zagranicznymi. Choć jest to piękny sport, to ustępuje dynamizmem i możliwością przyprawiającej o zawał serca prezentacji w mediach, a przede wszystkim telewizji.
Łucznictwo to sprawdzian indywidualności. Przygotowanie do każdego strzału oddanego w konkursie wymaga wielu lat treningu, wysiłku i pracy włożonej we wszystkie aspekty rozwoju fizycznego. Od łuczników nie wymaga się oczywiście by byli najlepszymi sprinterami czy ciężarowcami ale treningu ogólnorozwojowego na najwyższym poziomie.
Łuki w dzisiejszych czasach to bardzo drogi i specjalistyczny sprzęt. Na cenę duży wpływ ma popularność sportu, co wiąże się z ilością i wielkością sprzedaży. Strzały także muszą zostać wykonane niezwykle precyzyjnie z wykorzystaniem najnowszych technologii, tak by w najważniejszym konkursie czynnikiem decydującym o zwycięstwie nie był źle wykonany sprzęt.

Ciekawe wpisy:

lucznictwo

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Gimnastyka artystyczna Inowrocław

    Gimnastyka artystyczna Inowrocław

    Aktywizacja młodych ludzi Młodzi ludzie interesują się grami komputerowymi aż za bardzo, zbyt dużo czasu spędzają przed komputerami. Rodzice czasami nie zdają sobie sprawy, jak negatywny wpływ na rozwój dziecka może mieć ciągłe przesiadywanie przed monitorem i granie w emocjonujące gry. Młodzież coraz częściej zmaga się z nerwicami oraz ze stanami depresyjnymi, właśnie z powodu

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.