|  | 

Inowrocław sztuki walki

sztuki walki inowrocław

sztuki walki inowrocław
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_sport12.jpgPodobno nic nowego pod słońcem, czyli wszystko już było. I faktycznie, igrzyska olimpijskie odbywają się od ponad dwóch tysiącleci, a niektóre dyscypliny z tamtych czasów, oczywiście poza modernizacją techniczną sprzętu, dotrwały do dziś w niemalże niezmienionej formie. Nikt nie sprzecza się z zakwalifikowaniem zapasów, lekkiej atletyki, rzutu dyskiem, skoku w dal do kategorii sport.
Ewentualne dyskusje zaczynają się pojawiać przy dużo spokojniejszych dyscyplinach, takich jak brydż czy szachy. Wątpliwości mogą budzić też takie formy rywalizacji jak strzelectwo i łucznictwo.
Co jednak począć z zupełnie nową, cyfrową formą rywalizacji? Otóż gry komputerowe, a dokładniej możliwość za ich pośrednictwem sprawdzenia swojej szybkości i precyzji bądź też błyskotliwości i tempa podejmowania decyzji, zyskują coraz większą rzeszę fanów. Grupa ta nie jest jednak zadowolona wyłącznie amatorskim współtworzeniu społeczności, lecz szuka sposobności do organizowania zawodów (a nawet mistrzostw i olimpiad), w których będzie można ustalić to, co ustalało się zawsze – kto jest najlepszy.

nowy-rodzaj-sportowej-rywalizacji

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Sokolnia Inowrocław – karate, kyokushin, sztuki walki

    Sokolnia Inowrocław – karate, kyokushin, sztuki walki

    Wymagania egzaminacyjne WYMAGANIA EGZAMINACYJNE NA STOPNIE KYU Do egzaminu na stopnie szkoleniowe senior oraz junior dopuszczone mogą być wszystkie osoby, które uczestniczyąy systematycznie w zajęciach kyokushin-kan karate minimum przez okres 3 miesięcy oraz speąniają wszystkie wymogi szkoleniowe jak i organizacyjne oraz są w dobrym stanie zdrowia. System stopni i oznaczeń junior czyli do 16 lat

  • Tatuaż kibica – prosty i tani sposób na promocję marki w 2012 roku

    Tatuaż kibica – prosty i tani sposób na promocję marki w 2012 roku

    Wielkimi krokami zbliżają się do nas Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Wokół budowy stadionów w Polsce wrzawa od dłuższego czasu. Budowa dróg dojazdowych, zapewnienie zakwaterowania, opieki medycznej, bezpieczeństwa kibiców, liczne kampanie multimedialne promujące Polskę na rynkach niemieckich, francuskich, brytyjskich… Wydaje się, że organizatorzy dopną wszystko na ostatni guzik (choć tak naprawdę o wszystkim przekonamy