|  | 

Inowrocław sztuki walki

Piłka ręczna 2016

Piłka ręczna 2016
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_sport3.jpgNadszedł rok 2016. I dla miłośników piłki ręcznej zaczął się on naprawdę wyjątkowo. A wszystko za sprawą organizowanych w styczniu Mistrzostw Europy. Mistrzostw, które okazały się jednymi z najbardziej nieprzewidywalnych, pełnymi niespodzianek.

Mówią, że sport rządzi się prostymi regułami. Jesteś najlepszy, dużo trenujesz, więc i w najbliższych zawodach jesteś faworytem. Tymczasem rzeczywistość potrafi być znacznie ciekawsza i znacznie mniej przewidywalna. I tak właśnie stało się w Polsce. Te mistrzostwa pokazały, że w finale, że w walce o trzecie miejsce mogą znaleźć się zespoły, na które nikt przed rozpoczęciem turnieju nie stawiał. Gdzie są dotychczasowi mistrzowie? Gdzie jest Polska? Wszystkie najlepsze drużyny (za najlepsze uznawane przed imprezą) nie dotarły tak daleko. I nagle okazało się, że sport jest nieprzewidywalny.

Mistrzostwa, które w 2016 roku odbyły się w Polsce są nie tylko dowodem na to, że w sporcie nic nie jest pewne do końca. Są również motywacją dla tych, którzy nie są faworytami, by jednak o sukces walczyć.

Ciekawe wpisy:

pilka-reczna-2016

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Zawody karate Inowrocław

    Zawody karate Inowrocław

    Karate dla dzieci Rozrywka jest ważną częścią naszego życia. Jednakże, czasami można połączyć przyjemne z pożytecznym. Szczególnie, jeśli chodzi o dzieci. Wówczas, można dobrze zagospodarować ich czas, jednocześnie nauczyć ich czegoś przydatnego. Jak wiadomo, najmłodsi potrzebują dużo ruchu. Wiadomo, spacery, czy też gra w piłkę są świetne. Jednak można zapisać dziecko, np. na karate Inowrocław

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.