|  | 

Sokolnia Inowrocław

Rwa kulszowa rehabilitacja

Rwa kulszowa rehabilitacja
2 votes, 4.50 avg. rating (84% score)

Rwa kulszowa rehabilitacja (1)8 miesięcy temu przeżyłam cudowna przygodę. Byłam w górach. Spełniłam swoje marzenie. Chodziłam po skałkach. Wspinałam się. Do czasu jednak. W pewnym momencie poczułam nieziemski ból w krzyżu. Ale to był dopiero początek. Okazało się ze odezwała się dawno skrywana choroba moich pleców. Nawracająca rwa kulszowa rehabilitacja minimum 3 minimum trzy miesiące. O nie. Znowu. Pomyślałam. Byłam zła. Ta choroba skutecznie zatruwała mi życie od kilku miesięcy. Jeszcze tego samego dnia w ośrodku wypoczynkowym zostałam kierowana do rehabilitanta, żeby powiedział mi co i jak mam ćwiczyć, nie tylko kiedy mam ataki ale nieustannie aby tych ataków nie było. Fakt, między atakami zaniedbywałam się. Przede wszystkim te kilka dodatkowych kilogramów zawsze robiło mi  trudności i dokładało moim plecom. O nie pomyślałam, znowu jakiś nadęty bubek będzie mi mówił co mam robić. Facet okazał się oazą spokoju, co przy moim wybuchowym i nerwowym charakterze nie było łatwe. Jacek. Bo tak miał na imię. Dzięki niemu nie mam już ataków rwy. Bo mój rehabilitant, zawsze jest obok.

Ciekawe wpisy:

rwa-kulszowa-rehabilitacja

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Inowrocław karate

    Inowrocław karate

    Początek treningów Jak znaleźć aktywność fizyczną odpowiednią dla siebie? Mnie takie poszukiwania zajęły bardzo dużo czasu. Nie mogłem się zdecydować czy chcę pływać, czy biegać, czy robić jeszcze coś innego. Tak naprawdę interesowało mnie wszystko. Klub karate Inowrocław, był jednym z wielu miejsc do których trafiłem. Od razu mi się tam spodobało. Sala była duża

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.