|  | 

Karate Inowrocław

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Splywy kajakowe (1)Najwięcej wspomnień zazwyczaj mamy z miejsc, gdzie dużo się dzieje. Nie bez powodu na spędzanie wolnego czasu wybieramy atrakcje ekstremalne, które niosą za sobą zwiększenie poziomu adrenaliny w naszym organizmie. Od jakiegoś czasu dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju sporty wodne. Ich minusem jest to, że dostępne są w szczególności latem lub wiosną. W tym okresie najwięcej z nas ma też wolne, dlatego decydujemy się choćby na wyjazdy na kajaki. Spływy kajakowe to idealne rozwiązanie na zorganizowanie firmowej imprezy integracyjnej. Wiadomo, że do prowadzenia kajaku najczęściej wykorzystuje się dwoje ludzi, którzy podczas przeprawy przez rzekę muszą ze sobą współpracować. Nie ma więc lepszej okazji, aby nauczyć swoich pracowników współpracy w grupie. W dodatku wywrotki w wodzie i wspólne przenoszenie kajaka nad przeszkodami, to świetny sposób na poznanie swoich charakterów. Na zakończenie takiego spływu można zorganizować ognisko z kiełbaskami, z czego korzystają przedsiębiorcy..

Ciekawe wpisy:

splywy-kajakowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Trener personalny Inowrocław

    Trener personalny Inowrocław

    Sport w wolnych chwilach W wolnych chwilach warto nakreślić swój harmonogram w taki sposób, aby zająć się czymś pożytecznym. Dla wielu osób jest to nareszcie okazja, żeby spotkać się z bliskimi, czy to rodziną, czy to znajomymi. Inni mogą z kolei zająć się sprawami formalnymi albo pójść na bogate zakupy. Jest to czas, żeby poświęcić

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.