|  | 

Sokolnia Inowrocław

Sport to niespodzianki

Sport to niespodzianki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zawody60.jpgMasz swoją ulubioną drużynę, czy zawodnika, na którego stawiałeś wszystkie pieniądze świata, a okazało się, że byli od niego lepsi? No cóż, sport to niespodzianki, które tak naprawdę czynią go dla kibiców jeszcze bardziej wyjątkowym.

W każdej dyscyplinie sportowej, przed każdymi zawodami mówi się o pewnych faworytach. I w wielu przypadkach to nie faworyci wygrywają. Dla ich kibiców jest to z pewnością pewne rozczarowanie. Ale dla pozostałych kibiców- dodatkowy bodziec, dodatkowy zastrzyk adrenaliny. Faworyci pokonani- ale się dzieje. I dzieje się znacznie ciekawiej, niż miało być. Co więcej, Ci, na których niekiedy nikt nie stawiał, odnoszą sukcesy i robią wielkie niespodzianki. I taki właśnie jest sport.

Najważniejsze jednak jest to, że wielu kibicom daje on wciąż wiele radości. Że wielu ludzi siada na trybunach, a jeszcze więcej przed telewizorami, by oglądać zmagania sportowców. I że sportowcy pomimo wielu afer, wciąż chcą ćwiczyć i sprawiać kibicom radość swoimi występami. I to jest piękne.

Ciekawe wpisy:

sport-to-niespodzianki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Inowrocław karate

    Inowrocław karate

    Początek treningów Jak znaleźć aktywność fizyczną odpowiednią dla siebie? Mnie takie poszukiwania zajęły bardzo dużo czasu. Nie mogłem się zdecydować czy chcę pływać, czy biegać, czy robić jeszcze coś innego. Tak naprawdę interesowało mnie wszystko. Klub karate Inowrocław, był jednym z wielu miejsc do których trafiłem. Od razu mi się tam spodobało. Sala była duża

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.