|  | 

Kyokushin Inowrocław

Sterydy anaboliczne

Sterydy anaboliczne
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

sterydy-anaboliczne-5Dzisiaj jest taki trend wśród młodzieży, że liczy się ten, który ma bardzo dużą masę mięśniową, którego sylwetka wygląda jak sylwetki super siłaczy.

Młodzi ludzie, chcą taki rezultat osiągnąć bardzo szybko, praktycznie bez większego wysiłku, dlatego celowo wspomagają się różnego rodzaju odżywkami. Sterydy anaboliczne, bo o nich tu mowa, powodują przyrost masy mięśniowej, ale przy tym dają także dużo skutków ubocznych. Naukowo stwierdzono, że zbyt duże dawki hormonów, działają negatywnie na organizm, powoli go niszcząc. Dopóki ludzie są młodzi i chwalą się swoją masą mięśniową, nie myślą i nie zaprzątają sobie głowy późniejszymi problemami. Teraz najważniejszy jest ich super wygląd i zdobyty w ten sposób ogólny szacunek w danej grupie. Wszelkiego rodzaju anaboliku wpływają bardzo źle na organizm, pozostawiają w nim nieodwracalne straty a co najgorsze powodują, że młody człowiek staje się bardzo agresywny dla otoczenia. Wzmożona agresja to nie jedyny powód, dla którego nie powinno się przyjmować anabolików.

Ciekawe wpisy:

sterydy-anaboliczne

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Sztuki walki Inowrocław

    Sztuki walki Inowrocław

    Rozwój sportu wśród dzieci Dzieci coraz chętniej uczęszczają na dodatkowe zajęcia sportowe. Najbardziej popularna są: piłka nożna, sztuki walki i zajęcia na basenie. Oferta pozaszkolnych zajęć sportowych jest bardzo bogata. Przy odrobinie chęci, każdy znajdzie aktywność odpowiednią dla swoich zainteresowań. Chłopcy masowo uczęszczają na treningi piłki nożnej. Nowe szkółki piłkarskie powstają w każdej większej miejscowości.

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.