|  | 

Karate Inowrocław

Trening przedramion

Trening przedramion
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Trening przedramion (5)Gdy szkoda Ci czasu na specjalny trening przedramion na siłowni nic nie stoi na przeszkodzie by tą grupę mięśni ćwiczyć jadąc do pracy czy szkoły. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalny przyrząd o nazwie ściskacz. Jak sama nazwa wskazuje służy on do wykonywania uścisków. By były one wykonane poprawnie trzeba użyć całej siły. Dobrze na mięśnie przedramion działają również ćwiczenia ze sztangą. Trening przedramion z udziałem sztangi wymagają zaangażowania sporej grupy mięśni. Zwłaszcza jeśli wykonujemy przysiady. Przysiady wykonujemy ze sztangą trzymaną w jednej ręce. Przysiad należy wykonywać trzymając plecy prosto. Sztanga powinna niemal dotknąć ziemi. Idealne na ćwiczenia przedramion jest również wyciskanie sztangi w górę. Trzymanie sztangi w jednym ręku wymaga sporej równowagi a do jej utrzymania potrzebne jest angażowanie wielu grup mięśni. Sztangę można również unosić przy zastosowaniu ławeczki, klęcząc nad nią. Zawsze należy jednak pamiętać o wyprostowanych plecach. Cały wysiłek powinien skupiać się na przedramionach.

Ciekawe wpisy:

trening-przedramion

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Trener personalny Inowrocław

    Trener personalny Inowrocław

    Sport w wolnych chwilach W wolnych chwilach warto nakreślić swój harmonogram w taki sposób, aby zająć się czymś pożytecznym. Dla wielu osób jest to nareszcie okazja, żeby spotkać się z bliskimi, czy to rodziną, czy to znajomymi. Inni mogą z kolei zająć się sprawami formalnymi albo pójść na bogate zakupy. Jest to czas, żeby poświęcić

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.