|  | 

Sokół zen

inowrocław sokolnia

inowrocław sokolnia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zawody35.jpgZdrowy styl życia to coś, o co w dzisiejszych zabieganych czasach bardzo trudno. Odżywiamy się fatalnie, zapominamy kompletnie o aktywności fizycznej, stres w naszym życiu to niemal codzienność. Nie mamy czasu, żeby zadbać o siebie, a potem ponosimy bardzo negatywne konsekwencje swoich zaniedbań.

Tymczasem powinniśmy robić wszystko, aby zdrowy styl życia nie był dla nas jedynie pustym, nic nie znaczącym hasłem. wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy odrobina samozaparcia i bycie konsekwentnym w swoich działaniach.

Sport może dziś uprawiać każdy. Możemy wybrać dyscyplinę, która będzie nam najbardziej odpowiadała. Aerobik, joga, bieganie, jazda na rowerze, pływanie…możliwości jest tysiące. Tak naprawdę wystarczy ruszyć się sprzed telewizora czy laptopa i wyjść na spacer, na świeże powietrze. Aktywne życie wcale nie musi oznaczać zaawansowanych ćwiczeń.

Wyrobienie odpowiednich nawyków żywieniowych również jest kwestią czasu. W razie problemów zawsze możemy skorzystać z pomocy profesjonalisty, czyli dietetyka.

Ciekawe wpisy:

zyj-zdrowo

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Sokolnia Inowrocław – karate, kyokushin, sztuki walki

    Sokolnia Inowrocław – karate, kyokushin, sztuki walki

    Wymagania egzaminacyjne WYMAGANIA EGZAMINACYJNE NA STOPNIE KYU Do egzaminu na stopnie szkoleniowe senior oraz junior dopuszczone mogą być wszystkie osoby, które uczestniczyąy systematycznie w zajęciach kyokushin-kan karate minimum przez okres 3 miesięcy oraz speąniają wszystkie wymogi szkoleniowe jak i organizacyjne oraz są w dobrym stanie zdrowia. System stopni i oznaczeń junior czyli do 16 lat

  • Liga Mistrzów: Ajax pogrążony

    Liga Mistrzów: Ajax pogrążony

    Tak wysoka wygrana musiała zaskoczyć samego Jose Mourinho, bowiem wystawiając rezerwowy skład na mecz z Ajaxem Amsterdam chyba nie przypuszczał, że Los Blancos zakończą spotkanie wynikiem 3:0. Trener Mourinho chciał w meczu przeciwko Ajaxowi dać szansę na sprawdzenie się w grze zawodnikom, którzy nie mają zbyt wielu okazji na grę przeciwko innym zespołom. Podopieczni go